T PROFILE SIA

Rekvizīti

Reģ. Nr. 50103528221
Juridiskā adrese: Rāmuļu iela 36, Rīga, LV-1005
Banka: Citadele banka AS
Kods: PARXLV22
Konts: LV27PARX0021056750001

Darba dienās: 9.00 – 17.00

Rāmuļu iela 36, Rīga, LV-1005

+ 371 67372754

info@ubb.lv

info@griestucentrs.lv

  /  STARPSIENAS
Vienstikla starpsienas ir ekonomisks un estētisks risinājums, kas apvieno vizuālo izskatu un akustiskās prasības.
Vienstikla akustisko sienu priekšrocība ir izcilas gaismas plūsmas nodrošināšana maksimāla pārredzamība.
GRIESTU CENTRS pārstāvētā ražotāja Maars Living Walls sistēma Horizon montējas profilos ar minimālu augstumu un iespējams savietot ar citām ražotāja Maars Living Walls sienu sistēmām, rezultātā iegūstot elegantu dizainu un funkcionalitāti.
Dubultstiklu starpsienu sistēmas pilnībā atbilst privātuma prasībām, nodrošinot skaņas garenizolāciju līdz pat 50 dB līmenim.
Dubultstikla starpsienas pilnībā iekļaujas modernā darba vidē.
ražotāja Maars Living Walls dubultstikla starpsienām ir praktiski neredzami profili, kas jebkuru telpu padara neticami estētisku, atvērtu un caurredzamu.
Pildītas starpsienas sniedz uzlabotu privātuma un drošības sajūtu.
Ražotāja Maars Living Walls piedāvātā produkcija ļauj veidot dažādu materiālu sienu kombinācijas gan vertikālā, gan horizontālā dalījumā, īstenojot plašas dizaina ideju variācijas.
Elastīgās modulāro starpsienu dažādās sistēmas garantē vienlaidu uzstādīšanu, izmantojot gan krāsotus, gan metālu koka imitācijas faktūrā, gan stikla paneļu blokus.
Drošība ir prioritāte jebkurā sabiedriskā telpā un ugunsdrošība ir svarīgs tās aspekts. Tāpēc, izvēloties starpsienu, ir jāņem vērā arī tās ugunsdrošības pakāpe, lai garantētu optimālu drošību telpās gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.
Turklāt daudzās sabiedriskās vietās, piemēram, skolās, bibliotēkās, kultūras iestādēs u.c., kā arī noteiktās telpu grupās (piemēram, kāpņu telpas) tām ir jābūt ar atbilstošu ugunsdrošības klasi.
Ražotāja Maars Living Walls ugunsdrošās starpsienas ir testētas līdz pat Ei60.
Radīt optimālu telpas akustiku ir viens no svarīgākajiem būves uzdevumiem.
Par dzirdamību telpā atbild skaņas absorbcija. Skaņas viļņu enerģija tiek uzņemta vai atstarojas no telpā esošajiem priekšmetiem un to telpā ir nepieciešams regulēt. Lai telpā panāktu atbilstošu skaņas absorbciju, jāizvēlas materiāli ar spēju slāpēt skaņas viļņus. Izcilus akustiskos rādītājus telpā var panākt, kombinējot piekaramos griestus kopā ar sienas absorbantiem.
GRIESTU CENTRS piedāvā ražotāja Knauf Ceiling Solutions akustiskos sienu paneļus un ražotāja Maars Living Walls daudzfunkcionālos sienas aizsegus M923.
Ja telpai nepieciešams nodrošināt multifunkcionālitāti, tad apvienojot visaugstākās dizaina prasības un praktisko pielietojamību, to nodrošinās čehu ģimenes uzņēmums Liko-S.
Transformējamas jeb bīdāmo paneļu starpsienas ļaus ātri un bez piepūles sadalīt telpu dažu minūšu laikā.
Ražotāja Liko-S produkti Liko-Space un Vacuwall transformējamās starpsienas nodrošina līdz pat 54dB skaņas garenizolāciju.