T PROFILE SIA

Rekvizīti

Reģ. Nr. 50103528221
Juridiskā adrese: Rāmuļu iela 36, Rīga, LV-1005
Banka: Citadele banka AS
Kods: PARXLV22
Konts: LV27PARX0021056750001

Darba dienās: 9.00 – 17.00

Rāmuļu iela 36, Rīga, LV-1005

+ 371 67372754

info@ubb.lv

info@griestucentrs.lv

  /  MODUĻVEIDA GRIESTI
Katrai griestu sistēmai iespējama plaša virsmas dizaina izvēle.
Noteicošs ir ne tikai griestu izskats, bet arī to tehniskās īpašības, piemēram, akustika, mitrumizturība un higiēna. Minerālšķiedras piekaramo griestu plāksnes ir izgatavotas no bioloģiski šķīstošas šķiedras, perlīta, māla un cietes, tas nozīmē - no dabīgām pamatizejvielām.
Minerālšķiedra uzrāda izcilus rādītājus kā skaņas absorbcijai, tā arī skaņas garenizolācijai.
Akustisko griestu risinājums, izmantojot ģipša plāksnes. Ģipša moduļveida griestu plāksnes ar perforējumu izmantojamas vietās, kur nepieciešama visu frekvenču skaņas absorbcija ar īpašu uzsvaru uz augstajām frekvencēm un kur nav citu skaņu absorbējošo materiālu. Perforācija ir īpaši piemērota telpām ar lielu griestu augstumu.
Dizains, lai radītu harmonisku un vieglu atmosfēru!
Produkta līnijas tehnoloģisko pamatu veido minerālplāksne, kuras virsma un malas pārklātas ar stiklšķiedras foliju un krāsu.
Produktu raksturo vieglums, vienkārša lietošana, ļoti laba mitrumizturība un skaņas absorbcija pie nelielā plāksnes biezuma un iekares augstuma. Materiāls, kas labi atstaro gaismu, atvieglo efektīvo dienasgaismas un mākslīgā apgaismojuma lietošanu, kā arī pastiprina netiešā apgaismojuma efektivitāti.